Відгуки про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АДРОНІКС ТРЕЙДИНГ"
Вікторія М.
Відмінно
Коментар продавця
Дуже раді що Вам все сподобалось, і вдячні за відгук!
Марія К.
Відмінно
отримала планшет,все відповідає опису,всі заявлені складові (і подарунки)були присутні у коробці.Зв'язались швидко,все уточнили,відправка була в той же день. Дитина задоволена,супер варіант для навчання та ігор.
Коментар продавця
Дуже раді що Вам все сподобалось Марія, і вдячні за відгук!
Наталія К.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за ваш відгук!
Вася Ж.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук Василь!
Елена Д.
Відмінно
Дякую, планшет працює! Маю надію, що і далі буде працювати! Чуть прикро, що не наклеїли плівку!
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук!
Ольга С.
Відмінно
Зробили відмову, так як заказ був на вихідних, а донька вибрала інший з магазина планшет! Зв’язалися одразу, радує, що є наложений платіж, та ми уже придбали товар, тож поспішили зробити відмову. Дуже вибачаємося, дякую за розуміння!!!
Коментар продавця
Вдячні за відгук!
Ольга П.
Відмінно
дякуємо ! супер! дитина в захваті!
Коментар продавця
Дуже раді що Вам все сподобалось Ольга, і вдячні за відгук!
Олег С.
Відмінно
Коментар продавця
Дуже раді що Вам все сподобалось Олег, і вдячні за відг
Кононенко Э.
Відмінно
Все понравилось. Занимаются люди, знающие свое дело. Все что интересовало, про всё рассказали. Программы установили, те что попросил. Объяснили и сказали, что если появятся вопросы, звонить и спрашивать, так как это их работа. Все понравилось. Надеюсь и работать планшет будет без укоризненно.
Коментар продавця
Дуже раді що Вам все сподобалось Едуард, і вдячні за відг
Гліб Л.
Відмінно
Коментар продавця
Дуже раді що Вам все сподобалось, і вдячні за відг
Відгуки про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АДРОНІКС ТРЕЙДИНГ"
Дуже раді що Вам все сподобалось, і вдячні за відгук!
отримала планшет,все відповідає опису,всі заявлені складові (і подарунки)були присутні у коробці.Зв'язались швидко,все уточнили,відправка була в той же день. Дитина задоволена,супер варіант для навчання та ігор.
Дуже раді що Вам все сподобалось Марія, і вдячні за відгук!
Дякуємо за ваш відгук!
Дякуємо за Ваш відгук Василь!
Дякую, планшет працює! Маю надію, що і далі буде працювати! Чуть прикро, що не наклеїли плівку!
Дякуємо за Ваш відгук!
Зробили відмову, так як заказ був на вихідних, а донька вибрала інший з магазина планшет!
Зв’язалися одразу, радує, що є наложений платіж, та ми уже придбали товар, тож поспішили зробити відмову.
Дуже вибачаємося, дякую за розуміння!!!
Вдячні за відгук!
дякуємо ! супер! дитина в захваті!
Дуже раді що Вам все сподобалось Ольга, і вдячні за відгук!
Дуже раді що Вам все сподобалось Олег, і вдячні за відг
Все понравилось. Занимаются люди, знающие свое дело. Все что интересовало, про всё рассказали. Программы установили, те что попросил. Объяснили и сказали, что если появятся вопросы, звонить и спрашивать, так как это их работа. Все понравилось. Надеюсь и работать планшет будет без укоризненно.
Дуже раді що Вам все сподобалось Едуард, і вдячні за відг
Дуже раді що Вам все сподобалось, і вдячні за відг