Відгуки про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АДРОНІКС ТРЕЙДИНГ"
Сергій Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук Сергій!
Олексій Х.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Через два дні продавець рішив подзвонити, один невідповідний дзвоніть і скасував замовлення, удачі в бізнесі
Коментар продавця
Доброго дня, Олексій. Підкажіть, будь ласка, як з Вами зв'язатися? Вам телефонували декілька разів 27.12.24, потім 28.12.24, потім 29.12.24 і тільки після цього відмінили замовлення. Перевірте, будь ласка, Ви номер вказали вірно? Сьогодні можемо віправити ще Ваше замовлення, але для цього треба Вам дозвонитися, допоможіть нам як? Або самі зателефонуйте за номерами на сайті.
Дмитрий Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук Дмитре!
Вікторія К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо заВаш відгук Вікторія !
Олександр Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо заВаш відгук Олександр !
Олександр
❤️
Дарина Ш.
Відмінно
Добрий день! Дуже дякую Вам за планшет ,все прийшло цілим, були там і навушники ,і захисне скло ,та чехол- клавіатура. Все працює . Гарного дня 🩶
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук, Дарина, приємного користування!
Відгуки про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АДРОНІКС ТРЕЙДИНГ"
Дякуємо за Ваш відгук Сергій!
Через два дні продавець рішив подзвонити, один невідповідний дзвоніть і скасував замовлення, удачі в бізнесі
Доброго дня, Олексій. Підкажіть, будь ласка, як з Вами зв'язатися? Вам телефонували декілька разів 27.12.24, потім 28.12.24, потім 29.12.24 і тільки після цього відмінили замовлення. Перевірте, будь ласка, Ви номер вказали вірно? Сьогодні можемо віправити ще Ваше замовлення, але для цього треба Вам дозвонитися, допоможіть нам як? Або самі зателефонуйте за номерами на сайті.
Дякуємо за Ваш відгук Дмитре!
Дякуємо заВаш відгук Вікторія !
Дякуємо заВаш відгук Олександр !
❤️
Добрий день! Дуже дякую Вам за планшет ,все прийшло цілим, були там і навушники ,і захисне скло ,та чехол- клавіатура. Все працює . Гарного дня 🩶
Дякуємо за Ваш відгук, Дарина, приємного користування!
Дякуємо заВаш відгук Роман !
Дякуємо за Ваш відгук!
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування!
Дякуємо за Ваш відгук!