Відгуки про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АДРОНІКС ТРЕЙДИНГ"
Юрій О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук Юрій! Раді що Вам все сподобалось!
Лидия М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отримала своє замовлення ,планшет Asus. Дуже задоволена і товаром і продавцями. Це моє друге замовлення . У 2020 році я теж купляля планшет. Тоді мені усе сподобалось,планшет працює й досі. А тому я знову звернулась у цей же магазин за купівлею планшета на подарунок. Велике дякую.Усім раджу цього продавця!
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук Лідія! Раді що Вам все сподобалось!
Игорь Л.
Відмінно
Продавец красава,быстро, оперативно.а вот на планшет цена завышена.он того не стоит.виснет.тупит.слабый процессор.
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук Ігоре! Раді що Вам все сподобалось!
валерий п.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
ВСЕ ок
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук Валерій! Раді що Вам все сподобалось!
Руслан Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук Руслан! Раді що Вам все сподобалось!
Наталия Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук Наталія! Раді що Вам все сподобалось!
Дмитрий С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук Дмитро! Раді що Вам все сподобалось!
Игорь Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук Ігор! Раді що Вам все сподобалось!
Роман К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук Роман! Раді що Вам все сподобалось!
Владимир Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар був з заводським дефектом. Продавець на моє повідомлення відреагував негайно. Товар було повернено. вартість компенсована у найкоротший термін. Рекомендую цього продавця. Заводський дефект - не його провина.
Відгуки про компанію ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АДРОНІКС ТРЕЙДИНГ"
Дякуємо за Ваш відгук Юрій! Раді що Вам все сподобалось!
Отримала своє замовлення ,планшет Asus. Дуже задоволена і товаром і продавцями. Це моє друге замовлення . У 2020 році я теж купляля планшет. Тоді мені усе сподобалось,планшет працює й досі. А тому я знову звернулась у цей же магазин за купівлею планшета на подарунок. Велике дякую.Усім раджу цього продавця!
Дякуємо за Ваш відгук Лідія! Раді що Вам все сподобалось!
Продавец красава,быстро, оперативно.а вот на планшет цена завышена.он того не стоит.виснет.тупит.слабый процессор.
Дякуємо за Ваш відгук Ігоре! Раді що Вам все сподобалось!
ВСЕ ок
Дякуємо за Ваш відгук Валерій! Раді що Вам все сподобалось!
Дякуємо за Ваш відгук Руслан! Раді що Вам все сподобалось!
Дякуємо за Ваш відгук Наталія! Раді що Вам все сподобалось!
Дякуємо за Ваш відгук Дмитро! Раді що Вам все сподобалось!
Дякуємо за Ваш відгук Ігор! Раді що Вам все сподобалось!
Дякуємо за Ваш відгук Роман! Раді що Вам все сподобалось!
Товар був з заводським дефектом. Продавець на моє повідомлення відреагував негайно. Товар було повернено. вартість компенсована у найкоротший термін. Рекомендую цього продавця. Заводський дефект - не його провина.
Дякуємо за Ваш відгук Володимир!