




HP EliteBook X360 830 G6 i5-8365U 13.3'' 16GB DDR4 256GB SSD Windows 11
Неперевершене поєднання стильного дизайну, довговічності та функціональних можливостей HP EliteBook X360 830 G6 i5-8365U 13.3'' 16GB DDR4 256GB SSD Windows 11 . Дивовижний HP EliteBook x360 з ідеально спроектованим, стильним корпусом з цільного алюмінію, обробленим на верстаті з ЧПУ, здатний витримати дванадцять видів несприятливих впливів відповідно до стандарту MIL-STD 810G.

Ноутбук HP EliteBook X360 830 G6 i5-8365U 13.3'' 16GB DDR4 256GB SSD Windows 11 має сенсорний екран, Це ідеальне рішення для мобільної роботи, яке забезпечує максимальну надійність, високу продуктивність і потужні засоби роботи з графіком.


За допомогою функції повороту кришки на 360 градусів, п’яти режимів роботи, неперевершеної надійності і часу автономної роботи ,тонкий і легкий HP EliteBook X360 830 G6. Буде ідеальним ПК для мобільних фахівців. Це новий стандарт роботи і розваг для будь- якої ситуації. Благодарна можливість повороту екрана на 360 градусів ви будете готові до будь- якої ситуації. П’ять режимів функціонування; режими роботи, спільного використання, презентації, конференції та введення даних оптимізують продуктивність і спільну роботу.


Потужний ноутбук HP EliteBook x360 під контролем Windows 11 Pro в елегантному тонкому корпусі стане ідеальним помічником у вирішенні важливих завдань.

Цей швидкий і потужний ноутбук на базі ОС Windows 11 оснащений найновішими процесорами Intel Core 8-го покоління, оперативною пам'яттю DDR4 і додатковим твердим накопичувачем PCIe Gen3.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСКИ:
|
Виробник |
Hewlett Packard |
|
Конструкція |
Класичний |
|
Встановлена ОС |
Windows 11 Pro |
|
Стан |
Вітриний |
|
Тип |
Ноутбук |
|
Ультрабук |
Да |
|
Колір |
Сірий |
|
Мультимедійа |
|
|
Веб-камера |
Да |
|
Графіка |
|
|
Графічний чіпсет |
Intel HD Graphics 620 |
|
Виробник графічного чіпсета |
Intel |
|
Тип графічного контролера |
Інтегрований |
|
Характерики процесора |
|
|
Кількість ядер процесора |
4(8 потоків) |
|
Модель процесора |
Intel Cor i5-8365U |
|
Тип процесора |
Core i5 |
|
Пристрої зберігання даних |
|
|
Пристрій запилювача |
Немає |
|
Об’ єм і тип диска |
256ГБ SSD |
|
|
|
|
Екран |
|
|
Сенсорний екран |
Да |
|
Тип покриття екрана |
Глянцевий |
|
Оперативна пам' ять |
|
|
Об’ єм і тип оперативної пам’ яті |
16 ГБ DDR4 |
|
Визначені користувачем характеристики |
|
|
Вага |
1.28 |
|
Гарантійний термін |
6 місяців |
|
Діагональ екрана |
13.3 |
|
Роздільна здатність екрана |
1920х1080 |
|
|
|
|
Тип матриці |
Full HD LED IPS |
|
Покоління процесора |
8 покоління |
|
Характерні параметри акумулятора |
3-елементний литій-іонний акумулятор HP великої посудини |
|
Мережеві адапттери |
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac Bluetooth 4.2 |
|
Роз' єми і порти вводу- виводу |
2x USB 3.0, 2x USB Type-C, 1x HDMI, 2x Audio, 1x Card Reader |
|
Додаткові можливості |
HD веб-камера роздільна здатність 720p, інфрачервона камера з функцією розпізнавання осіб для Windows Hello Звуки Bang & Olufsen Вбудований двонаправлений мікрофон 2 вбудовані стереодинаміки Клавіатура з підсвічуванням світла захищає від потрапляння рідини, отвори для злиття і покриття HP DuraKeys Сенсорна панель ClickPad з датчиком зображення, скляним покриттям, підтримкою жестів керування і типових дотиків |
|
Технічний стан |
Перевірено. |
|
Комплектація |
Ноутбук/ Зарядка |
* Характеристики, зовнішній вигляд та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i5-8365U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Карти пам'яті | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.35 кг |
| Довжина | 306.9 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
- Ціна: 13 999 ₴




