




Dell Latitude 7202 RUGGED EXTREME 11.6'' M-5Y71 8GB /128GB + Стілус!

Операційна система: Windows 10 Pro, 64-розрядна версія.
Пам'ять оперативна: загальний об'єм системної пам'яті 8GB DDR3
Пам'ять : накопичувач 128 ГБ SSD
Процесор: Intel Core M-5Y71 (2 ядра, 4 потоків)
Сімейство процесорів: процесор Intel® Core™
Наявність cлота сім: ні
Чіпсет: інтегрований з процесором
Графічний процесор: Intel® HD Graphics 5300 1ГБ
Дисплей: 11.6'' (1366x768) IPS

Dell Latitude 7202 можуть впоратися з будь-яким станом, який вони вкладають. Екстремальний планшет Latitude 7202 перевіряється краплями від 4 футів, перевіряється температурою від -20F до 145F, і має IP-65 для максимального захисту від пилу, бруду та потрапляння води. Завдяки гарячим змінним подвійним акумуляторам та покращеному тепловому керуванню, Latitude 7202 підтримує пікові показники, пропонуючи довговічність військового рівня. 
Незалежно від того, чи керуєте ви двома сотнями ПК або одним, Dell має функції безпеки та підтримку, щоб допомогти спростити роботу.Незалежно від того, чи керуєте ви двома сотнями ПК або одним, Dell має функції безпеки та підтримку, щоб допомогти спростити роботу.

IPS-матриця планшета Dell Latitude 7202 СЕНСОРНИЙ екран з роздільною здатністю 1366x768 пікселів забезпечує оптимальні кути огляду та неперевершену насиченість кольорів під час роботи і перегляду фільмів. Завдяки великому екрану та технології Multi-touch пристрій швидко реагує на дотики.

Продуктивний процесор Intel Core прекрасно справляється з одночасним обробленням декількох завдань. Його компоненти дають змогу керувати програмами, забезпечуючи швидке завантаження й рівномірний розподіл живлення для роботи всіх програм, запущених на пристрої. Потужний процесор робить планшет ідеальним пристроєм із багатьма завданнями як для ведення бізнесу, так і для повякденного використання.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Інформація
|
Модель : Dell Latitude 7202 RUGGED EXTREMEОпераційна система : Windows 10Процесор: Intel Core M-5Y71Кількість ядер: 2Графічний процесор: Intel HD Graphics 5300 |
|
Пам'ять
![]() |
RAM: 8GBROM: 128GB
|
Мережі
|
WiFi: ТакBluetooth:ТакМобільна мережа: ні
|
|
Екран
![]() |
Діагональ : 11.6'' СЕНСОРНИЙРоздільна здатність : 1366x768Матриця: IPS |
|
Камера
![]() |
Кількість камер: Дві
|
Роз'єми та слоти
|
Роз'єми: mini HDMI,USB 3.0, mini COM-порт, 1x Audio |
|
Батарея
![]() |
Кількість акумуляторів: 2ШТ Ємність акумуляторів : по 27 Вт*год
|
|
Підтримка
![]() |
Відео: AVI/MOV/MP4/RMVB/FLV/MKV і т.дАудііо: MP3/WMA/WAV/APE/AAC/FLAC/OGG і т.дЗображення: JPG/BMP/PNG/GIF і т.дТекст: UMD/TXT/PDF/HTML/RTF/FB2 і т.дОфісні програми: Word, Excel, Photoshop і багато інших сумісних з операційною системою і параметрами ноутбука |
|
Додатковіможливості
|
Динаміки/МІКРОФОН: Вбудовані стереодинаміки та мікрофон.ОС Windows 10 |
|
Розміри та вага
![]() |
Розміри : 312 x 203 x 24 мм.Вага: 1.68кг.
|
|
Комплектація
|
1 x Ноутбук1 x Зарядний пристрій1 x Стілус |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core M |
| Модель процесора | Intel Core M-5Y71 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 11.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Сенсорний екран | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Тип диска | SSD |
| Карти пам'яті | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.68 кг |
| Довжина | 203 мм |
| Ширина | 312 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 27 Вт/год |
| Кількість комірок батареї | 2 |
- Ціна: 14 299 ₴















