




Ноутбук ASUS X550VX I5-6300HQ(Nvidia GeForce GTX 950M 2GB) 8Gb/256SSD 15.6"
Nvidia GeForce GTX 950M 2GB
Неперевершене поєднання стильного дизайну, довговічності і функціональних можливостей ASUS X550VX I5-6300HQ(Nvidia GeForce GTX 950M 2GB) 8Gb/256SSD 15.6" сконструйований корпус. Діагональ пристрою 15.6 дюймів.

Ноутбук ASUS X550VX I5-6300HQ(Nvidia GeForce GTX 950M 2GB) 8Gb/256SSD 15.6" це ідеальне рішення для мобільної роботи, яке забезпечує максимальну надійність, високу продуктивність і потужні засоби роботи з графіком.

Ноутбук ASUS X550VX I5-6300HQ(Nvidia GeForce GTX 950M 2GB) 8Gb/256SSD 15.6"основлений герметичної вогнетривкої клавіатури, має прорізані ребра і витримає падіння, тому його можна спокійно зберігати в шафах або рюкзаках, брати з собою в їдальню або транспорт.

Модель ноутбука ASUS X550VX I5-6300HQ(Nvidia GeForce GTX 950M 2GB) 8Gb/256SSD 15.6" була зроблена в класичній конструкції брендом ASUS. Представлена похідна ноутбук підходить для різних завдань: для перегляду серіалу або фільму, для відпочинку і розслаблення за прослуховуванням музики або переглядом відео; для читання книг, гри; для роботи в офісі; для пошуку інформації в інтернеті; допоможе у роботі з графічними та відео редакторами. Але й це далеко не всі можливості моделі.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСКИ:
|
Виробник |
ASUS |
|
Конструкція |
Класичний |
|
Встановлена ОС |
Windows 10 |
|
Стан |
Вітриний |
|
|
|
|
|
|
|
Колір |
Графіт |
|
Мультимедійа |
|
|
Веб-камера |
Да |
|
Графіка |
|
|
Відеокарти |
Intel Graphics 530 1GB / Nvidia GeForce GTX 950M 2GB |
|
Виробник графічного чіпсета |
Intel |
|
|
|
|
Характерики процесора |
|
|
Кількість ядер процесора |
2 |
|
Модель процесора |
Intel Core I5-6300HQ |
|
Тип процесора |
Intel |
|
Пристрої зберігання даних |
|
|
Пристрій запилювача |
Немає |
|
Об’ єм і тип диска |
256ГБ SSD |
|
|
|
|
Екран |
|
|
|
|
|
Тип покриття екрана |
Матовий |
|
Оперативна пам' ять |
|
|
Об’ єм і тип оперативної пам’ яті |
8 ГБ DDR4 |
|
Визначені користувачем характеристики |
|
|
Вага |
2.45 |
|
Гарантійний термін |
6 місяців |
|
Діагональ екрана |
15.6 |
|
Роздільна здатність екрана |
1920x1080 |
|
Розміри (Ш х Г х В) |
380x251x31,7 мм |
|
Тип матриці |
LED |
|
|
|
|
Характерні параметри акумулятора |
Літій-полімерна |
|
Мережеві адапттери |
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac Bluetooth 4.2 |
|
Роз' єми і порти вводу- виводу |
2x USB 3.0, 1x USB 2.0,1x HDMI, 1x Audio, 1x LAN (RJ-45), 1x Card Reader |
|
|
|
|
Технічний стан |
Перевірено. |
|
Комплектація |
Ноутбук/ Зарядка |
Характеристики, зовнішній вигляд та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Двоядерний Intel Core I5-6300HQ |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.45 кг |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Товщина | 31.7 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 11 299 ₴
