




Lenovo 13W YOGA G2 AMD Ryzen 3 7330U 13.3'' 8GB DDR4 256GB SSD Windows 11
Ноутбук Lenovo 13W YOGA G2 AMD Ryzen 3 7330U 13.3'' 8GB DDR4 256GB SSD Windows 11 — вся його конструкція та кожен елемент створювалися для спрощення життя його власника. У ньому втілені та стильні дизайнерські розробки, і встановлені якісні комплектуючі і водночас усім, він зберіг компактний і яскравий сучасний вигляд.

13.3-дюймовий (СЕНСОРНИЙ) Lenovo 13W YOGA G2 це стильний, елегантний і дивовижно компактний ноутбук. Він ідеально підходить як для віддаленої роботи, так і для перегляду фільмів у дорозі та не стане тягарем завдяки малій вазі.
Завдяки поворотній на 360 градусів петлі, ноутбук Lenovo 13W YOGA G2 можна розкласти горизонтально, перегнути, щоб працювати на ньому, як на планшеті, або використовувати згідно з обставинами. Ноутбук 13W YOGA G2 легко налаштувати для зручної роботи в тісному кріслі літака, у нестійкому вагоні поїзда та на власному дивані.
Насолоджуйтесь чудовою графікою під час потокового передавання відео або перегляду світлин у мережі на 13.3-дюймовому IPS-дисплеї стандарту Full HD (1920 x 1080).

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Виробник і модель: |
Lenovo 13W YOGA G2 AMD Ryzen 3 7330U 13.3'' 8GB DDR4 256GB SSD |
Зовнішній вигляд
| Стан: |
вітринний |
| Тип: |
Ноутбук |
| Колір: |
|
Процесор
| Модель: |
AMD Ryzen 3 7330U |
| Кількість ядер: |
4(8 потоков) |
Дісплей
| Діагональ: |
13.3" (1920х1080) FullHD Multitouch (СЕНСОРНИЙ) |
| Тип матриці: |
IPS |
| Роздільна здатність: |
1920x1080 |
Жорсткий диск
| Тип жорсткого диска: |
SSD |
| Обсяг пам'яті: |
256Gb |
Оперативна пам'ять
| ОЗП: |
8 Gb |
| Тип пам'яті: |
DDR 4 |
Відеокарта
| Тип відеокарти: |
Інтегрована |
| Графічний чипсет: |
AMD Radeon Graphics |
Мережа
| LAN: |
Gigabit Ethernet |
| WLAN: |
2,4GHz & 5GHz |
Бездротовий зв'язок
| Bluetooth: |
4.0 |
| GPS: |
немає |
| Wi-Fi : |
так |
Інтерфейси
| 1x USB 3.2 Gen 1/1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) / 2x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort) /1x HDMI 2.0 /1x Card reader /1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) | |
| Тип підтримуваних карт пам'яті: |
SD |
Інше
| Підсвічування клавіатури: |
ні |
| Динаміки: |
так |
| Камера: |
так |
| Операційна система: |
Windows 11 |
Габарити
| Вага (кг): |
1.52 |
| Висота (мм): |
18.2 |
| Довжина (мм): |
216.8 |
| Ширина (мм): |
305 |
| Комплектація: |
|
* Характеристики, зовнішній вигляд та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 3 7330U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Карти пам'яті | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.52 кг |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 216.8 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
- Ціна: 11 799 ₴

