




Dell Latitude 5320 I5-1145G7 16Gb/512SSD 13.3" Windows 11
Intel Iris Xe Graphics 2GB
Неперевершене поєднання стильного дизайну, довговічності та функціональних можливостей Dell Latitude 5320 I5-1145G7 16Gb/512SSD 13.3" Windows 11 . Дивовижний ноутбук з ідеально спроектованим, стильним корпусом.

Dell Latitude 5320 I5-1145G7 16Gb/512SSD Це ідеальне рішення для мобільної роботи, яке забезпечує максимальну надійність, високу продуктивність і потужні засоби роботи з графіком.

Ноутбук Dell Latitude 5320 має широкий потенціал і відрізняється високою мірою захисту даних. Cенсорний 13.3-дюймовий дисплей, а також підтримує дозвіл 1920x1080 пікс.

Dell Latitude 5320 поставляється з ОС Windows 11 . За обробку даних у ноутбукі відповідає 4х ядерний процесор 11 покоління I5-1145G7 від Intel, який разом з оперативною пам'яттю DDR4 на 16 ГБ забезпечує високу продуктивність і швидке виконання поставлених завдань.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСКИ:
|
Производитель |
Dell |
|
Конструкция |
Классический |
|
Предустановленная ОС |
Windows 11 |
|
Состояние |
Витринный вариант |
|
Поддержка сим |
ні |
|
|
|
|
Цвет |
Графит |
|
Мультимедиа |
|
|
Веб-камера |
Да |
|
Графика |
|
|
Видеокарта |
Intel Iris Xe Graphics 2GB |
|
|
|
|
Характерики процесора |
|
|
Кількість ядер процесора |
4(8 потоків) |
|
Модель процесора |
Intel I5-1145G7 |
|
Тип процесора |
Core i5 |
|
Пристрої зберігання даних |
|
|
Пристрій запилювача |
Немає |
|
Об’ єм і тип диска |
512ГБ SSD |
|
Екран |
|
|
Сенсорний екран |
ТАК |
|
Тип покриття екрана |
Матовий |
|
Оперативна пам' ять |
|
|
Об’ єм і тип оперативної пам’ яті |
16 ГБ DDR4 |
|
Визначені користувачем характеристики |
|
|
Вага |
1.3 |
|
Гарантійний термін |
6 місяців |
|
Діагональ екрана |
13.3" |
|
Роздільна здатність екрана |
1920х1080 |
|
Розміри (Ш х Г х В) |
305,7 x 207,5 x 17 |
|
Тип матриці |
Full HD |
|
Покоління процесора |
11 покоління |
|
Характерні параметри акумулятора |
Літій-полімерн |
|
Мережеві адапттери |
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac Bluetooth 4.2 |
|
Роз' єми і порти вводу- виводу |
2 x USB 3.2 Gen1, Thunderbolt, 2 x USB4 Gen2, HDMI, Audio |
|
Додаткові можливості |
Веб-камера |
|
Технічний стан |
Перевірено. |
|
Комплектація |
Ноутбук/ Зарядка |
* Характеристики, зовнішній вигляд та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core I5-1145G7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Так |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Iris Xe |
| Об`єм відеопам'яті | 2 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина | 305.7 мм |
| Ширина | 207.5 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 14 699 ₴

