




Ноутбук HP Pavilion 15-CB0XX Intel I5-7300HQ(NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB) 15.6'' 16GB/ 256GB SSD + 1024GB HDD
NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB
Ідеальне рішення для фахівців у компаніях малого та середнього бізнесу, яким необхідний прийнятний за ціною ноутбук, що поєднує в собі інноваційні технології, ефективні засоби захисту та передові функції роботи з мультимедіа.

Ця модель завжди є правильним вибором, якщо ви шукаєте стильний ноутбук з високоякісними функціями, які допоможуть вам з точки зору якості та гнучкості вийти за межі стандарту у вашій повсякденній роботі.Простота використання та привабливий зовнішній вигляд відповідають найвищим вимогам.

Ноутбуки HP Pavillon 15-CB0XX належать до категорії мультимедійних пристроїв для домашнього використання. Ключові особливості цих лептопів – стильний зовнішній вигляд, розвинена функціональність та безліч додаткових фішок, що дозволяють безпомилково виділити серію 15-CB0XX серед низки конкуруючих моделей.
Цей лептоп виглядає надзвичайно ефектно – одразу видно, що дизайнери та проектувальники підійшли до розробки кожної деталі дуже ретельно, і навіть із любов'ю. Всі елементи, як декоративні, так і керуючі, виконані в єдиному стилі та формують закінчений образ яскравого та сучасного устрою.

Екран діагоналлю 15.6 дюйми з роздільною здатністю 1920 на 1080 точок матовий, з гарною якістю зображення. Кути огляду досить широкі. Над дисплеєм розташовані веб-камера та мікрофон.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Модель: HP Pavilion 15-CB0XX Intel I5-7300HQ(NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB) 15.6'' 16GB/ 256GB SSD + 1024GB HDD
Операційна система: Windows 10Тип екрану: матовий
Роздільна здатність: 1920x1080
Розмір екрану: 15.6 "
Відеопроцесор: Intel HD Graphix 630 1GB /NVIDIA GeForce GTX 1050 4GB
Порти: 2 USB 3.0 / 3.1 Gen 1, 1 HDMI, картридер
Розмір оперативної памяті: 16 GB DDR4
Розмер внутрішньої памяті: 256 GB SSD + 1024 GB HDD
Мікрофон: так
Наявність вбудованих динаміків: так
Сетеві адаптери: Wi-Fi, 802.11a/b/g/n / Bluetooth, 2.1
Кількість ядер процесора: 4
Процесор: Intel I5-7300HQ
Тип акумулятора: Li-Ion
Розміри і вага:
Довжина: 376 мм
Висота: 244 мм
Товщина: 22.5 мм
Вага: 2кг
Комплект включає в себе:
Ноутбук
Зарядний пристрій
Коробка(від нашого магазину)
Гарантія
* Характеристики, зовнішній вигляд та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel I5-7300HQ |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Графіка | |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Об`єм відеопам'яті | 4 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 1024 GB |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Два жорстких диска | Так |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | VGA (D-sub), HDMI |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 376 мм |
| Ширина | 244 мм |
| Товщина | 22.5 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 14 499 ₴

