




Сенсорний планшет-ноутбук ACER SA5-271P 12 Intel Core i5-6200U 8/256 Windows 10!

Операційна система: Windows 10 Pro, 64-розрядна версія.
Пам'ять оперативна: загальний об'єм системної пам'яті 8 ГБ
Пам'ять : накопичувач 256 ГБ SSD
Процесор: Intel® Core™ i5-6200U
Сімейство процесорів: процесор Intel® Core™ i5 6-го покоління
Наявність cлота сім: Ні
Чіпсет: інтегрований з процесором
Графічний процесор: Intel® HD Graphics 520
Дисплей: діагональ 12 (2160 x 1440 – 2K) сенсорний екран

Відмінний, недорогий, продуктивний ноутбук від знаменитої компанії ACERдля офісних програм, серфінгу в інтернеті та приємного проведення часу за переглядом фільмів і прослуховування музичного контенту. Працює під керуванням операційної системи Windows 10 Pro. Знімна клавіатура перетворює планшет на нетбук, тим самим підвищує зручність при наборі тексту.

IPS-матриця планшета-трансформера ACER SA5-271P єкран 2К забезпечує оптимальні кути огляду та неперевершену насиченість кольорів під час роботи і перегляду фільмів. Завдяки великому екрану та технології Multi-touch пристрій швидко реагує на дотики.

Продуктивний процесор Intel Core прекрасно справляється з одночасним обробленням декількох завдань. Його компоненти дають змогу керувати програмами, забезпечуючи швидке завантаження й рівномірний розподіл живлення для роботи всіх програм, запущених на пристрої. Потужний процесор робить планшет ідеальним пристроєм із багатьма завданнями як для ведення бізнесу, так і для повякденного використання.

Тестування перед відправленням:
- Оглядаються та перевіряються всі порти пристрою.
- Перевіряється екран.
- Працездатність кожної клавіші на клавіатурі.
- Перевірка на наявність битих секторів жорсткого диска.
- Перевірка оперативної пам'яті на наявність помилок.
- Перевірка/установка операційної системи.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Інформація
|
Модель : ACER SA5-271PОпераційна система : Windows 10Процесор: Intel Core i5-6200UКількість ядер: 2Графічний процесор: Intel HD Graphics 520 |
|
Пам'ять
|
RAM: 8GBROM: 256GBSD карта до 512GD
|
Мережі
|
WiFi: ТакBluetooth:Так
|
|
Екран
|
Діагональ : 12Роздільна здатність : 2160 x 1440Матриця: IPS |
|
Камера
|
Кількість камер: Дві камери (основна, фронтальна)Фронтальна: 2 MPОсновна: 5 MP
|
Роз'єми та слоти
|
Роз'єми: Type-C, mini-jack (3,5 мм)(для навушників), 1 x USB 3.0Слот для SD карт: ТАК |
|
Батарея
|
Ємність акумулятора : 37 Вт*год
|
|
Підтримка
|
Відео: AVI/MOV/MP4/RMVB/FLV/MKV і т.дАудііо: MP3/WMA/WAV/APE/AAC/FLAC/OGG і т.дЗображення: JPG/BMP/PNG/GIF і т.дТекст: UMD/TXT/PDF/HTML/RTF/FB2 і т.дОфісні програми: Word, Excel, Photoshop і багато інших сумісних з операційною системою і параметрами ноутбука |
|
Додатковіможливості
|
Динаміки/МІКРОФОН: Вбудовані стереодинаміки та мікрофон.ОС Windows 10 підтримує багато мов для встановлення.Cенсорний екран: ТАКПідсвічування клавіатури: ТАК |
|
Розміри та вага
|
Розміри : 292 х 201 х 16 мм.Вага: 1.3кг.
|
|
Комплектація
|
1 x Ноутбук1 x Магнітна клавіатура1 x Зарядний пристрій |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Модель процесора | Intel Core i5-6200U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2160x1440 |
| Сенсорний екран | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Тип диска | SSD |
| Карти пам'яті | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Довжина | 201 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 37 Вт/год |
- Ціна: 11 299 ₴











