




СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС, НАШ МАГАЗИН ЗНЯВ ВІДЕООГЛЯД НА ЦЕЙ ПЛАНШЕТ
Зустрічайте!
ПЛАНШЕТ-НОУТБУК
Samsung Galaxy Tab PRO 10 metal
УЦІНКА!!! 2699 грн!!!
ВИСОКА РОЗДІЛЬНА здатність IPS + ЕКРАНУ 1280*800!!!
10.1 ДЮЙМОВИЙ ЕКРАН
ПОВНОЦІННА ПІДТРИМКА 3G
МОЖЛИВІСТЬ ДЗВІНКІВ
2 СІМ Карти
ПЛАНШЕТ РОЗРОБЛЕНИЙ на базі 6-ти ЯДЕРНОІ платформи!!!
2GB RAM і 32GB ROM
Вбудований GPS
УКРАЇНСЬКА ГАРАНТІЯ
6 МІСЯЦІВ
За бажанням ми зможемо встановити на планшет:
1. Skype
2. Viber
3. Facebook
4. Messenger
5. WeChat
6. Instagram
7. Карти (Novitel, CityGuide,IGO prima)
8. Кращий аудіо і відео-плеєр
9. Додаток для економії заряду батареї
10 Антивірус
11 Ігри
12 Офісні програми (Word, Exel, Power Point)
13 Програма для читання книг
14 І інше
КОМПЛЕКТ ПОСТАЧАННЯ
Відразу отримуєте ВСЕ НЕОБХІДНЕ для роботи з планшетом!
Комплект включає в себе: коробка,кабель USB,кабель OTG, навушники, гарантія від магазину, а також Ви отримуєте у ПОДАРУНОК вакуумні стерео-навушники,чохол-клавіатуру , ємнісний стилус!
ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД
Стильні округлі края корпусу, скло покривне екран, МЕТАЛЕВИЙ посилений корпус, все це робить планшет одночасно і стильним, і класичним.
У даній моделі дуже стриманий дизайн, але в той же час він неймовірно стильний.
Ним зможуть користуватися і бізнесмени і клубні модники, цей планшет для всіх, без винятку.


ЗВУК
Планшет має дуже гучні (на наш погляд) ДВА ДИНАМІКІ - СТЕРЕО СИСТЕМА!!! які знаходяться на задній кришці. Завдяки цьому, при перегляді фільмів, спілкуванні і через скайп та інші програми, не виникає ніякого дискомфорту.

ПІДКЛЮЧЕННЯ, ІДЕНТИФІКАЦІЯ
На задній панелі планшета розташована основна камера, спалах, два динаміки. На торці прикриті панелькою два слота під sim карти і один слот для карти пам'яті!

КОМУНІКАЦІЇ
Це дійсно надійний, якісний, універсальний планшет!
Ще є вбудований GSM і 3G модуль на 2 СІМ карти ,завдяки якому з планшета можна ДЗВОНИТИ і виходити В ІНТЕРНЕТ через 3G мережу, використовуючи свою звичайну СІМ-карту, ще можно підключити до телефону, ноутбука і пограти в улюблені ігри або подивитися фільм :)І звичайно на планшеті є вбудований WI-FI і Bluetooth


ДИСПЛЕЙ
10.1", екран зі світлодіодним підсвічуванням і роздільною здатністю 1280 x 800 пікселів
Картинка передається як в РЕАЛІ!
Саме
матриця дає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2048 MB |
| Операційна система | Android |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Стан | Новий |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-400 MP |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 226 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Зв'язок та комунікації | |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Супутникова навігація | GPS |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підтримка операційної системи | Android 8 |
- Ціна: 2 699 ₴




