




Ноутбук ACER SF315-54 Intel Pentium Silver 4417U 14'' 8GB/512GB SSD
Ідеальне рішення для фахівців у компаніях малого та середнього бізнесу, яким необхідний прийнятний за ціною ноутбук, що поєднує в собі інноваційні технології, ефективні засоби захисту та передові функції роботи з мультимедіа.

Ця модель завжди є правильним вибором, якщо ви шукаєте стильний ноутбук з високоякісними функціями, які допоможуть вам з точки зору якості та гнучкості вийти за межі стандарту у вашій повсякденній роботі.Простота використання та привабливий зовнішній вигляд відповідають найвищим вимогам.

Використовуйте потужні процесори, надійну оперативну пам'ять DDR4 та периферійні пристрої професійного рівня, наприклад монітор або док-станцію для максимально комфортної та продуктивної роботи. Використовуйте потужні процесори Intel , а також інші додаткові компоненти, щоб створити оптимальну конфігурацію відповідно до потреб кожного користувача.

Серце ноутбука продуктивний процесор Intel Pentium Silver 4417U , який орієнтований на виконання складних завдань. Функція Turbo Boost дає можливість підвищувати пікову тактову частоту для роботи з вимогливими програмами, в той час як для базових завдань знижена частота доречна.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Модель: ACER SF315-54 Intel Pentium Silver 4417U 14'' 8GB/512GB SSD
Операційна система: Windows 10Тип екрану: матовий
Роздільна здатність: 1920x1080
Розмір екрану: 14 "
Відеопроцесор: Intel Pentium Silver 4417U
Порти: 2x USB 3.0 /1x USB 2.0 /HDMI Output /1x USB 3.1 Gen 1 Type-C
Розмір оперативної памяті: 8 Гб
Розмер внутрішньої памяті: 512 Гб SSD
Мікрофон: так
Наявність вбудованих динаміків: так
Сетеві адаптери: Wi-Fi, 802.11a/b/g/n / Bluetooth, 2.1
Кількість ядер процесора: 2
Графічний Процесор: Intel HD Graphics 610 1 ГБ
Тип акумулятора: Li-Ion
Розміри і вага:
Довжина: 359 мм
Висота: 243 мм
Товщина: 16.9 мм
Вага:1.7кг
Комплект включає в себе:
Ноутбук
Зарядний пристрій
Коробка(від нашого магазину)
Гарантія
* Характеристики, зовнішній вигляд та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Колір | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Celeron |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Pentium Silver 4417U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8192 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Сенсорний екран | Ні |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Підключення до док-станції | Так |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Довжина | 359 мм |
| Ширина | 243 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
- Ціна: 10 599 ₴

