




Dell Latitude 5290 2-in-1 16/512SSD I7-8650U 12" 1920x1280 IPS
Неперевершене поєднання стильного дизайну, довговічності та функціональних можливостей Dell Latitude 5290 2-in-1 16/512SSD I7-8650U 12" 1920x1280 IPS . Дивовижний ноутбук з ідеально спроектованим, стильним корпусом, здатний витримати дванадцять видів несприятливих дій відповідно до стандарту MIL-STD 810G.

Dell Latitude 5290 2-in-1 16/512SSD I7-8650U 12" 1920x1280 IPS , Це ідеальне рішення для мобільної роботи, яке забезпечує максимальну надійність, високу продуктивність і потужні засоби роботи з графіком.

Ноутбук Dell Latitude 5290 має широкий потенціал і відрізняється високою мірою захисту даних. Інноваційна конструкція екрана дозволяє розвертати її для презентацій і комфортної роботи з комплектним стилусом Wacom. 12-дюймовий сенсорний дісплей, а також підтримує дозвіл 1920x1080 пікс. Він захищений високопрозорим склом Corning Gorilla Glass 4.

Dell Latitude 5290 поставляється з визначеної 64-бітної ОС Windows 11 . За обробку даних у ноутбукі відповідає двоядерний процесор сьомого покоління Core I7-8650U від Intel, який разом з оперативною пам'яттю LPDDR3 на 16 ГБ забезпечує високу продуктивність і швидке виконання поставлених завдань.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСКИ:
|
Виробник |
Dell |
|
Конструкція |
Планшет-НОУТБУК |
|
Встановлена ОС |
Windows 11 |
|
Стан |
Вітриний |
|
Підтримка сим |
ні |
|
|
|
|
Колір |
Графіт |
|
Мультимедійа |
|
|
Веб-камера |
ТАК |
|
Графіка |
|
|
Графічний чіпсет |
Intel HD Graphics 620 |
|
Виробник графічного чіпсета |
Intel |
|
Тип графічного контролера |
Інтегрований |
|
Характерики процесора |
|
|
Кількість ядер процесора |
4 |
|
Модель процесора |
Intel Core I7-8650U |
|
Тип процесора |
Core i7 |
|
Пристрої зберігання даних |
|
|
Пристрій запилювача |
Немає |
|
Об’ єм і тип диска |
512ГБ SSD |
|
|
|
|
Екран |
|
|
Сенсорний екран |
ТАК |
|
Тип покриття екрана |
Глянцевий |
|
Оперативна пам' ять |
|
|
Об’ єм і тип оперативної пам’ яті |
16 ГБ LPDDR3 |
|
Визначені користувачем характеристики |
|
|
Вага |
1.2 |
|
Гарантійний термін |
6 місяців |
|
Діагональ екрана |
12 Сенсорний |
|
Роздільна здатність екрана |
1920х1280 |
|
Розміри (Ш х Г х В) |
292x227.3x15 мм |
|
Тип матриці |
Full HD LED IPS |
|
Покоління процесора |
8 покоління |
|
Характерні параметри акумулятора |
60 Втч Літій-полімерн |
|
Мережеві адапттери |
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac Bluetooth 4.2 |
|
Роз' єми і порти вводу- виводу |
1 USB 3.0 / 1 слот сім карта/ SD карта/ 3.5mm/2 x USB 3.0 Type-C |
|
Додаткові можливості |
2 вбудовані стереодинаміки Зємная магнітна клавіатура
|
|
Технічний стан |
Перевірено. |
|
Комплектація |
Ноутбук/ Зарядка |
* Характеристики, зовнішній вигляд та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 Pro |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core I7-8650U |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16384 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR3 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 12 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1280 |
| Сенсорний екран | Так |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Веб-камера | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 14 699 ₴
