





Спеціально для Вас ми підготували відео-огляд даної моделі:

Ціна лише 4599 грн!!!
СТИЛЬНИЙ ПЛАНШЕТ-ТЕЛЕФОН С 8 ДЮЙМОВИМ ЕКРАНОМ
ПОВНОЦІННА ПІДТРИМКА 3G и 4G
АНДРОІД 10
МОЖЛИВІСТЬ ЗВІНКІВ
2 СІМ Карти
ПЛАНШЕТ ЗАСНОВАНИЙ на 10-ти ЯДЕРНІЙ платформі!!!
4ГБ ОЗУ и 64Б ПЗУ
Вбудований GPS
ВИСОКА РОЗДІЛЬНА ЗДАТНІСТЬ IPS+ ЕКРАНА 1280x800!!
С ДВОМА КАМЕРАМИ і ПІДТРИМКОЮ ВІДЕОЗВ'ЯЗКУ (працює ВІДЕО-зв'язок і голосовий зв'язок)
УКРАЇНСЬКА ГАРАНТІЯ



За бажанням ми зможемо встановити на планшет:
1. Skype
2. Viber
3. Facebook
4. Messenger
5. WeChat
6. Instagram
7. Карти (Novitel, CityGuide,IGO prima)
8. Найкращий звуковий та відео- плеєр
9. Програма для економії заряду акумулятора
10 Антивірус
11 Ігри
12 Офісні програми та програми (Word, Exel, Power Point)
13 Програма для читання книг
14 І інше
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ:
ВСЕ НЕОБХІДЕ- вже є для відмінної роботи з планшетом!
- коробка
- зарядний пристрій
- кабель USB
- кабель OTG
- Вакуумні стерео-навушники у ПОДАРУНОК
- Чохол-КЛАВІАТУРА у ПОДАРУНОК
- Пленка вже наклеєна на екран+ще одна У ПОДАРУНОК
ВІД, СБОРКА
МІЦНИЙ КОРПУС!Стильні округлі краї корпусу, скло покриваюче екран, МЕТАЛЕВА ЗАДНЯ КРИШКА, - Все це робить планшет одночасно і стильним, і класичним.
Ним зможуть користуватися бізнесмени і клубні модники, цей планшет для всіх, без винятку.
Є ЧОТИРИ КОЛЬОРИ : ЧОРНИЙ, СРІБНИЙ, ЗОЛОТИЙ і РОЖЕВИЙ- - ПІД МЕТАЛЛІК

КОММУНІКАЦІЇ
— Покоління мобільного зв'язку з підвищеними вимогами. До четвертого покоління прийнято відносити перспективні технології, які дозволяють здійснювати передачу даних зі швидкістю, яка перевищує швидкість 100 Мбіт/c, а максимальна швидкість може досягати аж 1 Гбіт/с.
Це дійсно надійний, гарний, універсальний планшет! Завдяки цій новинці вам більше не потрібно в одній кишені носити телефон, а в другій планшет!
З вбудованим GSM, 3G и 4G модклем на 2 СІМ карти, завдяки яким з планшета можна дзвонити і виходити В ІНТЕРНЕТ через 3G и 4G Використовуючи свою, звичайну СИМ карту, також можна підключити його до,телефону, ноутбуку і т.д.... і грати в улюблені ігри або дивитися фільми :) І звичайно на планшеті є вбудований WI-FI и Bluetooth



МУЛЬТИМЕДІА
Потокове відео не гальмує, йде без проблем та інших нарікань!
Любите читати книжки, будь ласка! Улюблена книга завжди буде з Вами!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Колір | Рожевий |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Операційна система | Android |
| Процесор планшета | ARM |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Стан | Новий |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4500 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Мультимедіа | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 г |
| Довжина | 205 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Зв'язок та комунікації | |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | GPS |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 10.0 |
- Ціна: 4 599 ₴








