Отзывы о компании ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "АДРОНИКС ТРЕЙДИНГ"
Вікторія М.
Отлично
Комментарий продавца
Дуже раді що Вам все сподобалось, і вдячні за відгук!
Марія К.
Отлично
отримала планшет,все відповідає опису,всі заявлені складові (і подарунки)були присутні у коробці.Зв'язались швидко,все уточнили,відправка була в той же день. Дитина задоволена,супер варіант для навчання та ігор.
Комментарий продавца
Дуже раді що Вам все сподобалось Марія, і вдячні за відгук!
Наталія К.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за ваш відгук!
Вася Ж.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук Василь!
Елена Д.
Отлично
Дякую, планшет працює! Маю надію, що і далі буде працювати! Чуть прикро, що не наклеїли плівку!
Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук!
Ольга С.
Отлично
Зробили відмову, так як заказ був на вихідних, а донька вибрала інший з магазина планшет! Зв’язалися одразу, радує, що є наложений платіж, та ми уже придбали товар, тож поспішили зробити відмову. Дуже вибачаємося, дякую за розуміння!!!
Комментарий продавца
Вдячні за відгук!
Ольга П.
Отлично
дякуємо ! супер! дитина в захваті!
Комментарий продавца
Дуже раді що Вам все сподобалось Ольга, і вдячні за відгук!
Олег С.
Отлично
Комментарий продавца
Дуже раді що Вам все сподобалось Олег, і вдячні за відг
Кононенко Э.
Отлично
Все понравилось. Занимаются люди, знающие свое дело. Все что интересовало, про всё рассказали. Программы установили, те что попросил. Объяснили и сказали, что если появятся вопросы, звонить и спрашивать, так как это их работа. Все понравилось. Надеюсь и работать планшет будет без укоризненно.
Комментарий продавца
Дуже раді що Вам все сподобалось Едуард, і вдячні за відг
Гліб Л.
Отлично
Комментарий продавца
Дуже раді що Вам все сподобалось, і вдячні за відг
Отзывы о компании ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "АДРОНИКС ТРЕЙДИНГ"
Дуже раді що Вам все сподобалось, і вдячні за відгук!
отримала планшет,все відповідає опису,всі заявлені складові (і подарунки)були присутні у коробці.Зв'язались швидко,все уточнили,відправка була в той же день. Дитина задоволена,супер варіант для навчання та ігор.
Дуже раді що Вам все сподобалось Марія, і вдячні за відгук!
Дякуємо за ваш відгук!
Дякуємо за Ваш відгук Василь!
Дякую, планшет працює! Маю надію, що і далі буде працювати! Чуть прикро, що не наклеїли плівку!
Дякуємо за Ваш відгук!
Зробили відмову, так як заказ був на вихідних, а донька вибрала інший з магазина планшет!
Зв’язалися одразу, радує, що є наложений платіж, та ми уже придбали товар, тож поспішили зробити відмову.
Дуже вибачаємося, дякую за розуміння!!!
Вдячні за відгук!
дякуємо ! супер! дитина в захваті!
Дуже раді що Вам все сподобалось Ольга, і вдячні за відгук!
Дуже раді що Вам все сподобалось Олег, і вдячні за відг
Все понравилось. Занимаются люди, знающие свое дело. Все что интересовало, про всё рассказали. Программы установили, те что попросил. Объяснили и сказали, что если появятся вопросы, звонить и спрашивать, так как это их работа. Все понравилось. Надеюсь и работать планшет будет без укоризненно.
Дуже раді що Вам все сподобалось Едуард, і вдячні за відг
Дуже раді що Вам все сподобалось, і вдячні за відг