Отзывы о компании ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "АДРОНИКС ТРЕЙДИНГ"
Сергій Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук Сергій!
Олексій Х.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Через два дні продавець рішив подзвонити, один невідповідний дзвоніть і скасував замовлення, удачі в бізнесі
Комментарий продавца
Доброго дня, Олексій. Підкажіть, будь ласка, як з Вами зв'язатися? Вам телефонували декілька разів 27.12.24, потім 28.12.24, потім 29.12.24 і тільки після цього відмінили замовлення. Перевірте, будь ласка, Ви номер вказали вірно? Сьогодні можемо віправити ще Ваше замовлення, але для цього треба Вам дозвонитися, допоможіть нам як? Або самі зателефонуйте за номерами на сайті.
Дмитрий Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук Дмитре!
Вікторія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо заВаш відгук Вікторія !
Олександр Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо заВаш відгук Олександр !
Олександр
❤️
Дарина Ш.
Отлично
Добрий день! Дуже дякую Вам за планшет ,все прийшло цілим, були там і навушники ,і захисне скло ,та чехол- клавіатура. Все працює . Гарного дня 🩶
Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук, Дарина, приємного користування!
Отзывы о компании ОБЩЕСТВО С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "АДРОНИКС ТРЕЙДИНГ"
Дякуємо за Ваш відгук Сергій!
Через два дні продавець рішив подзвонити, один невідповідний дзвоніть і скасував замовлення, удачі в бізнесі
Доброго дня, Олексій. Підкажіть, будь ласка, як з Вами зв'язатися? Вам телефонували декілька разів 27.12.24, потім 28.12.24, потім 29.12.24 і тільки після цього відмінили замовлення. Перевірте, будь ласка, Ви номер вказали вірно? Сьогодні можемо віправити ще Ваше замовлення, але для цього треба Вам дозвонитися, допоможіть нам як? Або самі зателефонуйте за номерами на сайті.
Дякуємо за Ваш відгук Дмитре!
Дякуємо заВаш відгук Вікторія !
Дякуємо заВаш відгук Олександр !
❤️
Добрий день! Дуже дякую Вам за планшет ,все прийшло цілим, були там і навушники ,і захисне скло ,та чехол- клавіатура. Все працює . Гарного дня 🩶
Дякуємо за Ваш відгук, Дарина, приємного користування!
Дякуємо заВаш відгук Роман !
Дякуємо за Ваш відгук!
Дякуємо за Ваш відгук! Приємного користування!
Дякуємо за Ваш відгук!